Navigácia

Nedeľa 15. 7. 2018

Mapa

Narodeniny a meniny

Zajtra (Pondelok 16.7.2018)
Patrícia Goroľová (nultá)

Statistics

Počet návštev: 124439

Novinky

 • Triedna učiteľka pani Fialová ďakuje všetkým svojim štvrtákom za pekných 5 rokov. Praje im veľa úspechov v ďalšom štúdiu.

  Držte sa.

 • Hurá, hurá, hurá!!!

  Radostne zvolali naši žiaci pred odchodom na vytúžené prázdniny.

  Všetkým žiakom, pani učiteľkám i zamestnancom školy prajeme spokojné prežitie prázdnin a dovoleniek .

 • Cesta k úspechu je občas veľmi namáhavá a musíme počas nej prekonávať rôzne prekážky. Tie naše boli v podobe stužky a otázok z celoročného učiva, ktoré si pre každý ročník pripravili triedne pani učiteľky. Úlohou bolo na otázku odpovedať áno alebo nie. Najlepšie si so školskými prekážkami poradili:

  v 0. ročníku Alenka Pužová

  1.A Timotej Maľar

  1.B Radko Tomáš

  2. ročníku Karinka Makulová

  3. ročníku Adrián Maľar

  a vo 4. ročníku Nelka Tomášová.

  Úspešným žiakom blahoželáme! A ostatným, prarejeme veľa úspechov v nasledujúcom školskom roku.

 • Do galérie Jazdecký areál Grandesa boli pridané fotografie.

 • V rámci záujmového útvaru Zábavné popoludnie sme sa vybrali zajazdiť si na koňoch na Jazdecký areál Grandesa vo Vranove nad Topľou. Okrem jazdenia sme si prezreli stajne, dozvedeli sme sa o tom, ako sa o koníky starať, ako im upravovať kopýtka, čím sa kone živia i na čo všetko sa konská sila využíva. Mnohí sme mali veľký strach, ale nakoniec sme ho prekonali a na krásneho valacha vysadli.

  Mgr. Ľ. Olšavová

 • Expozícia ľudovej architektúry a bývania - 21.6.2018 sa štvrtáci vybrali po stopách našej minulosti a navštívili Skanzen v Humennom, kde si prezreli ľudovú architektúru a dozvedeli sa o živote našich predkov.

 • Na obdobie výletov sa deti vždy veľmi tešia, lebo to znamená, že je koniec školského roka a odmena za celoročnú prácu a úsilie, ktoré vynaložili v škole.

  Konečne prišiel deň ,,D“ 19.6.2018, kedy žiaci nultého, prvého a druhého ročníka nasadli do autobusu a vyraziil smer Košice- Kavečany. Cieľom našej cesty bola ZOO, kde sme sa ocitli v peknom prostredí plnom zelene, ktoré poskytovalo ochranu pred páliacim slnkom.

  Deti s rodičmi pozorovali rôzne cudzokrajné i v našich lesoch divo žijúce zvieratá. Videli opice a vtáky rôznych veľkostí, leva, tigra, tulene, labute i medveďa a množstvo iných zvierat.

 • Do galérie ZOO Košice boli pridané fotografie.

 • 14.6.2018 sa tretiaci vybrali na poznávací školský výlet smer Svidník - Stropkov. Úlohou škol. výletu bolo priblížiť dejiny našej vlasti v období II. svetovej vojny. Prvou našou zastávkou bola Vyhliadková veža, vďaka ktorej sme si prezreli okolie, kde prebiehali najťažšie boje na našom území. Odtiaľ sme sa vybrali k pamätníku na Dukle a presunuli sme sa k Vojenskému historickému múzeu vo Svidníku. Prezreli sme si expozíciu a v areály múzea expozíciu vojenskej techniky. Na záver sme sa zastavili v Mini ZOO Stropkov, kde si okrem obhliadky zvieratiek, niektorí odvážlivci mohli pohladiť ba i položiť na krk veľhada kráľovského.

Novinky

Kontakt

 • Základná škola ČIČAVA
  Čičava 34
 • 0910900627

Fotogaléria